Noclegi

Pokoje u Bartka w Szczawnicy

Znajdujemy się w bocznej uliczce 100 metrów od zgiełku głównej ulicy, co pozwala na odpoczynek w ciszy i spokoju. Przed domem jest darmowy parking dla gości i plac zabaw dla dzieci (trampolina, huśtawka, domek ze zjeżdżalnią, piaskownica), oprócz tego znajduje się tu dużo zieleni, boisko do gry w piłkę siatkową lub badminton, istnieje także możliwość wieczornej zabawy przy grillu w stylowej altance.

Wynajmujemy 3 pokoje i 3 apartamenty. Pokoje są w całości wykonane z drewna, w regionalnym stylu, z balkonami. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor i aneks kuchenny (lodówka, płyta indukcyjna, czajnik, mikrofala, naczynia, sztućce, zastawa stołowa). Apartamenty składają się pokoju dziennego, sypialni, łazienki i kuchni. Wykonane są z regionalnymi elementami wykończeniowymi, z balkonami. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LED.


„U Bartka” – Szczawnica pokoje, noclegi
ul. Widok 15
34-460 Szczawnica
tel.: +48 18 262 10 94,
tel.: +48 505 697 288
e-mail: wojtekhhebda@gmail.com


Willa Czerwone Wierchy

Willa Czerwone Wierchy zaprasza Cię na wczasy. Pensjonat usytuowany jest na polanie „Rysulówka” skąd rozpościerają się jedne z najpiękniejszych widoków na Tatry. Lokalizacja sprzyja osobom, które lubią chodzić po górach, gdyż już zaledwie w odległości 2 km znajduje się dolina Kościeliska, z której można wejść na takie szczyty jak Giewont, masyw górski Czerwone Wierchy lub przejść się do jedynej oświetlonej jaskini w Tatrach- jaskini Mroźnej.

Dbając o środowisko i wspierając klimat pięknych Tatr woda w pensjonacie jest ogrzewana poprzez panele słoneczne.

Pensjonat funkcjonuje przez cały rok, tak aby każdy mógł cieszyć się górami kiedy tylko zechce. Posiada osiem pokoi, każdy ma własną łazienkę oraz telewizor. Parking dla bezpieczeństwa jest monitorowany i dostępny tylko dla klientów pensjonatu. Oferuje także pyszne, domowe jedzenie przygotowywane z lokalnych składników, z których przyrządzane są regionalne potrawy.

Starają się właściciele utrzymywać jak najniższe ceny, zarazem świadcząc jak najwyższy standard, tak aby goście byli jak najbardziej zadowoleni z naszych usług.

Pensjonat jest położony w Kościelisku, średnio 15 min samochodem od centrum Zakopanego. Lokalizacja jest bardzo sprzyjająca dla osób których pasją są wycieczki górskie gdyż od doliny Kościeliskiej dzieli pensjonat zaledwie 2 km oraz 3 km do doliny Chochołowskiej.

Dla fanów gorących źródeł lub term jest ciekawa propozycję za 20 zł na cały dzień w termach Oravice.

Zimą zaś najbliższy wyciąg jest oddalony zaledwie 2 km zaś jeden z większych ośrodków w Polsce „szymaszkowa” jest oddalona 5km.


Jakub Strączek
Willa Czerwone Wierchy
Kościelisko 34-511
ul. Rysulówka 88
Telefon domowy: 0 18 20 70 133
Telefon komórkowy: 884 308 289
e-mail:willaczerwonewierchy@gmail.com